Just In
Community
Forum
V
More
37  3  5  Cartoons » Iron Man: Armored Adventures
Gdy jedni chcą zniszczyć bohatera, drudzy starają się go ocalić by Anna Katari Po ostatniej ciężkiej chorobie Tony'ego, Roberta zajmuje się nim. Gdy będzie musiał naładować implant, ładowarka okaże się bezużyteczna. Ktoś dokonał sabotażu, a nie tylko jeden wróg ma w planach zagładę Iron Mana. Mr Fix zorganizował spotkanie, aby wspólnymi siłami znaleźć idealny sposób na likwidację wroga. Gdy jedni chcą zniszczyć bohatera, drudzy starają się go ocalić.
T, Polish, Hurt/Comfort & Family, words: 2k+, 12/4, Ghost, Rhodey R., Roberta R., Tony S.
Gra by Anna Katari Kolejny zwykły dzień w Akademii Jutra. Co mogłoby się stać? Jak widać, to wszystko jest możliwe. Jedna z osób pragnie zemsty i wie, że Iron Man znajdował się wśród uczniów Akademii. W pewnym momencie możeie być zaskoczeni przebiegiem wydarzeń. Stąd Suspense i Drama.
T, Polish, Suspense & Drama, words: 1k+, 12/2, Pepper P., Rhodey R., Tony S., Whitney S.
Powrót do domu by Anna Katari Kolejna krótka historyjka opowiadana jednej z fanek serialu. Dramat skupiający na tym, żeby Tony wrócił bezpiecznie z patrolu do domu. Jak można się domyślić, to ktoś mu w tym przeszkodzi. W długiej liście wrogów Iron Mana znajdzie się jeden winowajca.
T, Polish, Drama & Angst, words: 1k+, 12/1, Ghost, Pepper P., Rhodey R., Tony S.
Zaginiony by Anna Katari Tony nie pojawił się na śniadaniu. W szkole i zbrojowni również. Rhodey postanawia odnaleźć przyjaciela i ma przeczucia, że z jego zniknięciem związana jest tożsamość Iron Mana.
K+, Polish, Drama & Friendship, words: 1k+, 11/29, Mr. Fix, Pepper P., Rhodey R., Tony S.
8The cover » by lazetta croft Where there is a huge problem, the Tony from the future shows up and there is everything wrong with the world.
T, English, Suspense & Hurt/Comfort, chapters: 7, words: 2k+, updated: 11/26 published: 6/21
Płatki pamięci- Memory flakes by Anna Katari Pepper opowiada swoim wnukom jak poznała Tony'ego. Jeden z nielicznych one shotów bez ani krzty sadyzmu na Tony'm.
K+, Polish, Family & Romance, words: 1k+, 11/16, [Pepper P., Tony S.] OC
Miasto pikseli by Anna Katari Tony błądzi po magistrali, szukając wyjścia. Jednak każdy ma inną rolę, niż w rzeczywistości. Z tego też powodu nie może zdradzić swojej tożsamości. Jednak to nie był jego jedyny problem, gdyż w tym świecie Tony Stark nie istniał. Tylko jedna osoba wiedziała kim był. Jego odpowiednik z przyszłości. Czy Tony uwolni się z cyfrowego świata? Jedno jest pewne. Łatwe to nie będzie.
T, Polish, Hurt/Comfort & Drama, words: 4k+, 11/14, Controller/Basil S., Tony S.
Szczęśliwy dramat by Anna Katari Iron Man walczy razem z War Machine ramię w ramię przeciwko Whiplashowi i Duchowi. No i walka na początku idzie dosyć łatwo. Podejrzanie łatwo, bo Whiplash nigdy nie odpuszczał, a teraz olewał, ile siły trzeba przyłożyć. Duchowi zależało jedynie na kasie, więc musiał zabić Iron Mana.
T, Polish, Hurt/Comfort, words: 1k+, 11/10, Ghost, Pepper P., Rhodey R., Tony S.
Atak by Anna Katari Tony leciał nad miastem. Nie patrolował miasta. Chciał sprawdzić nową aktualizację zbroi. Wszystko szło, jak po maśle. Dość szybko pojął funkcje pancerza. Rhodey akurat nadzorował wszystko w zbrojowni, bo wiedział, że zawsze zdarzy się jakiś incydent. Tym razem, miało obejść się bez walk. Jednak nigdy nic nie wiadomo.
T, Polish, Hurt/Comfort, words: 1k+, 11/10, Pepper P., Rhodey R., Tony S.
W poszukiwaniu przeznaczenia » by Anna Katari Mandaryn poszukuje pierścieni, ale bez wiedzy o nich nie potrafi spełnić swego przeznaczenia. Stąd też powoduje wypadek samolotu, porywając Howarda. Jednak jak się później okaże, to z Tony'ego mógłby mieć więcej pożytku. Wraca na miejsce katastrofy i tak w niewoli Starkowie próbują przetrwać, a jedyną dobrą osobą była Pepper.
T, Polish, Hurt/Comfort & Drama, chapters: 40, words: 14k+, 11/9, Gene K., Howard S., Pepper P., Tony S.
Farewell, my friends by Anna Katari Najgorszy moment ze wszystkich, gdy musisz się pożegnać, przeczuwając, że tym razem nie będzie szczęśliwego powrotu do zbrojowni. Gdy została wykryta niezidentyfikowana sygnatura wroga, Ziemia będzie zagrożona, a za tym idzie walka na śmierć i życie. Tylko jedna strona wyjdzie ze starcia zwycięsko. Która? Odpowiedź znajdziecie w tej historii.
T, Polish, Hurt/Comfort & Angst, words: 3k+, 11/8, Pepper P., Rhodey R., Tony S., OC
Wyprawa by Anna Katari Tony nadal poszukuje ojca. W tym celu wyrusza w Himalaje wraz z Rhodey'm i Pepper. Na wypadek spotkania Mandaryna zabrali ze sobą zbroje. Kontakt był zakłócony. Byli zdani wyłącznie na siebie. W tym samym czasie Victoria przechodzi kolejną część szkolenia, a Gene stara się zdobyć następny pierścień Makluan.
T, Polish, Drama & Adventure, words: 1k+, 11/3, Gene K., Pepper P., Rhodey R., Tony S.
Anne Stark- siostra Iron Mana » by Anna Katari Wielokrotnie można poczytać o róznych OC, które są powiązane z Tony'm. W tym przypadku chodzi o siostrę, której cechy zawierają się w osobowości autorki. Anne przyjeżdża na wakacje do Stanów i poznaje Pepper oraz Rhodey'go. Nie jest to zwykła historia o szczęśliwej rodzince, gdyż przez tożsamość Iron Mana będą problemy.
T, Polish, Family & Hurt/Comfort, chapters: 12, words: 5k+, 11/3, Pepper P., Rhodey R., Tony S., OC
Totalna katastrofa by Anna Katari Historia wygrzebana ze starych śmieci. Tutaj zaczęły się zalążki tworzenia historii o IMAA. Poszukiwania pierścieni Makluan, starcie z Mandarynem i Madame Masque. Co z tego wszystkiego wyniknie? Na pewno nic dobrego.
T, Polish, Hurt/Comfort, words: 3k+, 11/2, Pepper P., Rhodey R., Tony S.
Blaszane Walentynki by Anna Katari Ach! Walentynki. Dzień zakochanych. W Akademii Jutra już trwały organizacje balu walentynkowego dla zakochanych. Biedny Rhodey nie miał pary, co również tyczyło się Whitney. Pepper marzyła, by Tony zaprosił ją na zabawę.
K+, Polish, Humor & Romance, words: 1k+, 11/2, [Tony S., Pepper P.] Rhodey R.
Czerwony festiwal by Anna Katari Nadszedł czas festiwalu w chińskiej dzielnicy Nowego Jorku. Tony razem z Pepper i Rhodey'm wyszli na miasto, by obchodzić Nowy Rok. Podziwiali wspaniałe dekoracje, wiszące lampiony i fajerwerki. To był jedyny dzień bez ratowania świata. Jedyny, ale i ostatni dla pewnego człowieka.
T, Polish, Tragedy, words: 1k+, 11/2, Pepper P., Rhodey R., Tony S.
Dwa słowa- wycieczka szkolna Jak umilić wyjazd? by Anna Katari Tony, Rhodey i Pepper siedzą w autobusie. Jadą na wycieczkę z klasą na 3 dni, co nie było dobre dla Iron Mana z 2 powodów. Pierwszy: miasto musi bronić się same i drugi: implant potrzebuje ładowania. No dobra. Jest też 3 powód. Ruda knuła w swojej głowie, notując w pamiętniku, jak w arcy cudowny sposób "umilić" im wyjazd.
K+, Polish, Humor, words: 2k+, 11/2, Pepper P., Rhodey R., Tony S.
Przypadkowe przeznaczenie » by Anna Katari Co by było, gdyby Tony, Rhodey i Pepper urodzili się tego samego dnia? Od dnia narodzin będzie im przeznaczone zaprzyjaźnić się. Począwszy od lat w pieluchach, aż do szkoły. Jednak nie wszystko będzie takie kolorowe, ponieważ przeszłość rodziców wplącze naszą trójkę w kłopoty.
T, Polish, Family & Friendship, chapters: 24, words: 18k+, 11/2, Pepper P., Rhodey R., Tony S.
Kocham cię albo i nie by Anna Katari Zmodyfikowane na Pepperony. Lekkie Yuri z elementami komedii. Ranking T za sceny nieodpowiednie oraz słownictwo.
T, Polish, Romance & Humor, words: 1k+, 11/1, [Tony S., Pepper P.] Rhodey R., OC
Zbyt dużo pecha jak na jeden dzień by Anna Katari Zerwanie z Pepper, sabotujący przyjaciel i walka z niezwyciężonym wrogiem. Taki dzień mógłby być jednym wielkim koszmarem. Niestety, lecz dla Tony'ego był on jak najbardziej prawdziwy. Ciąg nieporozumień oraz nieufność doprowadza do katastrofy.
T, Polish, Suspense & Tragedy, words: 1k+, 10/31, Pepper P., Rhodey R., Tony S., Whiplash
Domowe przedszkole by Anna Katari Co by było, gdyby Tony, Rhodey i Pepper wrócili do wieku przedszkolaków? Na to pytanie odpowiedź znajdziecie w tej komedii.
K+, Polish, Humor, words: 2k+, 10/31, Pepper P., Rhodey R., Roberta R., Tony S.
Glitch by Anna Katari Wstanie z tego samego łóżka co zwykle. Nic dziwnego, a jednak coś nie pasowało w tym obrazku codzienności. Tony mylnie myślał, że uwolnił się z cyfrowego świata. Nadal był uwięziony w magistrali.
K+, Polish, Drama, words: 1k+, 10/31, Pepper P., Rhodey R., Tony S.
Youngest CIA Agent Ever by Blitza Nigel Potts knew that Pepper would grow up one day. He knew that the world would steal away his little girl. He just didn't think it would be this soon. (A little look into what Pepper's dad thought when he heard his daughter being described as the "Youngest CIA Agent Ever" on national television.)
K, English, Family, words: 391, favs: 2, 10/16
Serce bohatera by Anna Katari Zainspirowane komiksem z IMAA "Heart of a hero". Jest to krótka historia jak Tony w zbroi Iron Mana ratuje ludzi, narażając własne życie na niebezpieczeństwo.
K+, Polish, Adventure, words: 659, 10/9, Pepper P., Rhodey R., Tony S.
Wszyscy mamy problemy by Anna Katari Wszyscy mamy problemy, lecz nie każdy o nich mówi. Chcemy ich unikać. Wszyscy mamy problemy. Tylko, że nie da się sprostać im wszystkim. Czasem potrzebna jest pomoc. Znowu chodzi o nasze trio, czyli Tony'ego, Rhodey'go i Pepper. Co się wydarzyło? Do jakiej doszło tragedii? Wszystkiego dowiecie się w tej historii.
T, Polish, Tragedy, words: 2k+, 10/8, Pepper P., Rhodey R., Roberta R., Tony S.
873 | Page 1 2 3 4 11 .. Last Next »
Plus Filters
Pairing
Without Filters
Pairing

Desktop/Tablet Mode . Blog . Twitter . Help . Sign Up  Top