Just In
Community
Forum
V
More
for Diabłolica

11/10/2019 c1 4eragon95159
Continue and update please soon . Make ahsoka befriend Gerald travel and help him save many lives (as meet daughter of bloody baron before She join witch hunters and learn her how use force later save both baron wife and children)maybe ahsoka learn cíti how use her more.
2/3/2012 c1 3Anula93
Pomysł bardzo fajny, niby to crossover tak straszne różnych światów, a jednak nie razi :)

Język też ci wyszedł całkiem niezły - nie idealna kopia stylu Sapkowskiego tylko bardziej autorska wariacja ale mocno podobny.

Fabuła też mi się podobała, akurat na miniaturkę.

Jedno co mnie tu mocno razi to Geralt. Nie jest on tu zbyt podobny do postaci z książki. Na początku myślałam sobie, że tu jest po prostu młody, ale z drugiej strony podróżuje już z Jaskrem, ten sołtys też już go zna, słowem: ma już wyrobioną markę. A jednak zachowuje się zupełnie inaczej niż postać z książki: jego myślenie jest "płytkie", brakuje tego czym prawdziwy Wiedźmin się cechował. Trudno to ująć w słowa.

Gdyby nie to, to miniaturka byłaby naprawdę świetna, ale i tak jest fajna :D

Pozdrawiam
3/25/2011 c1 LukeGreen
Ciekawe opowiadanie i dobrze utrzymane w wiedźmińskim klimacie... choć czepnę się trochę - Perswazja Mocy raczej nie byłaby w stanie podziałać na Geralta aż tak łatwo...

Swoją drogą ciekaw jestem jakby zachował się Geralt w świecie Gwiezdnych Wojen - Znak Aard kontra Pchnięcie Mocy? :)
2/4/2011 c1 97kim-onka
Bardzo udane opowiadanie, muszę powiedzieć. Świetnie odtworzony klimat opowiadań o wiedźminie, chociażby poprzez szczególny sposób wysławiania się miejscowych czy zachowanie Jaskra. I oczywiście ładne zestawienie tych jakże różnych światów, dające (wykorzystaną) możliwość na trochę humoru sytuacyjnego. Pozostaje pogratulować pomysłu i wykonania.

Pseudonim artystyczny, że pozwolę sobie spytać, inspirowany twórczością Tolkienia?

Desktop Mode . Twitter . Help . Sign Up . Cookies . Privacy . Terms of Service