FanFiction.Net
Just In
Community
Forum
V
More
for Between the devil and the deep blue sea PL

5/16/2016 c10 olab125
Damon hahah... chciałabym zobaczyć minę Stefana
3/12/2016 c10 olab125
Haha...Omg Damon.!
3/12/2016 c3 olab125
Super!
3/12/2016 c2 olab125
Świetny!
9/11/2014 c51 Ruda
(wybacz brak a z ogonkiem - zepsuta klawiatura)
Ogólnie podobały mi się te pierwsze rozdziały, kiedy rzecz działa się tylko pomiędzy Marta, Stefanem i Damonem. Wolałabym żebyś pozostała przy takiej całkiem OC historii - nie jestem fanka opisywania serialu/ksiażki jedynie z dodaniem do niej swojego dodatkowego bohatera. Historię kanonicznego TVD już znam, a chciałabym poznać jakaś inna.
Ale poza tym bardzo fajnie piszesz i duży plusik za dodawanie muzyki - słuchajac jej o wiele łatwiej było mi się wczuć w klimat, a niektóre kawałki były naprawde dobre.
11/6/2013 c1 Guest
Wszystko piękne i cudne jak zawsze,ale tak jakoś strasznie żal mi Damona :'( liczyłam na happy end u niego i Marty.
10/10/2013 c50 Krucyfiks
Ja nie mam pretensji, że tak długo trzeba było czekać na nowy rozdział. Wcale. Jednak kiedy zobaczyłam, że pojawił się rozdział 50, to myślałam, że w końcu dowiem się jak skończy się opowiadanie, a tu du...:) I jak ja mam teraz funkcjonować? He?
Nie no, żartuje:) Fajny rozdział. Podobają mi się relacje Marty i Eliajah. Takie przyjemnie, trochę chłodne. Ale to tylko pozory, jak wiemy z miniaturek:) Weny kobietko i powodzenia:)
8/5/2013 c49 Arowanaax3
Nareszcie kłopoty w "niebie". Już nie mogłam znieść zachowania Damon'a względem Marty, raz wyznaje jej że ją kocha, później całuje się z znienawidzoną przeze mnie Eleną a teraz oskarża ją o romans z Elijah'em. Mam nadzieję że Marta szybko uwolni się od tego toksycznego związku i wreszcie dorwie się do Gilbert i wyrwie jej wszystkie kłaki ;D Bardzo spodobało mi się jak Pierwotny stanął w obronie Polki, widać że pała do niej jakimiś uczuciami i mam nadzieję że to wypali.
Tak teraz od czepy... w wolnym czasie zajmuję się grafiką komputerową,czyli wykonuje szablony na blogi, nagłówki oraz inne rzeczy. Z racji tego że uwielbiaaaam Twoje opowiadanie przygotowałam dla Ciebie malutką niespodziankę ; ) Mam nadzieję że banner przypadnie Ci do gustu...
Całuje ;***
8/3/2013 c49 Krucyfiks
No to Damon pojechał po całości:) Cóż ma wybuchowy charakter i chyba często najpierw mówi potem myśli. Zobaczymy z kim ostatecznie będzie Em. Moje zdanie w tej kwestii znasz:)
Powodzenia z ostatnim rozdziałem:)
8/2/2013 c48 Krucyfiks
Pewnie Elena już doniosła Damonowi co się działo na balu. To teraz ciężka rozmowa i kryzys. Pierwotnych czeka ciężki czas walki z morderczą mamuśką. Ale jak to mówią złego diabli nie biorą więc dadzą radę:)
Pozdrawiam
7/14/2013 c47 Kalijah
Elijah3333333333333333 PLEASEEEEEEEEE
6/30/2013 c1 rosa
write it in English please
6/19/2013 c47 Krucyfiks
No i jest scena, w której Damon wyznaje miłość Marcie:)
Pewnie w następnym rozdziale "dobra duszyczka" zda Damonowi relacje z balu. A niech ją szlag trafi i wszyscy diabli.
Ciekawe jak Em poradzi sobie z nową osobowością. Czekam niecierpliwie na następny rozdział.
Pozdrawiam
5/27/2013 c44 Guest
Codziennie sprawdzam czy,aby nie ma nowego rozdziału i nic nie znajduję :(
Marta potomkiem Klausa?tego się nie spodziewałam ;)
5/12/2013 c46 Krucyfiks
Wybacz, że nie odpisałam, ale mój telefon był w Spa, gdzie głównym zabiegiem było wygrzewanie się na słoneczku, po dość niespodziewanej kąpieli w mojej kawie:) To już drugi telefon, któremu zafundowałam przypadkową kąpiel:)
Przebieg rozmowy z Esther świetny. Ta kobieta jest psychiczna i co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Chce zabić własne dzieci bo są wampirami, które sama stworzyła. Mogła pomyśleć o konsekwencjach tysiąc lat temu, a nie teraz zgrywa obrońcę uciśnionych.
Elana, gdyby wiedziała, że wraz ze śmiercią Pierwotnego, giną wszystkie wampiry stworzone z jego krwi, pewnie nie byłaby taka chętna do pomocy.
Ten pomysł z całkowitym upuszczeniem krwi z mięska armatniego, nie jest taki zły. A z krwi możnaby zrobić czarninę, którą podanoby na uroczystej kolacji wszystkich wampirów w mieście:) I wszyscy byliby zadowoleni, zwłaszcza pewne trzy Marty
Nie powiem, żeby wytrącenie kieliszka Kolowi jakoś szczególnie mnie zaskoczyło. Ale druga część misji ratunkowej już tak. Bardzo.
Znając życie Damon i tak się o tym dowie Czyli kolejne kłopoty, tym bardziej, że Marta nie może powiedzieć o rozmowie z Pierwotną Czarownicą. A nie może napisać? Znaczy się, wiesz o co mi chodzi? Esther rzuciła jakiś tam czar, żeby nie mogła z nikim o tym rozmawiać. W każdym planie jest jakaś luka. A gdyby Em poprostu o tym napisała i dała tą kartkę do przeczytania reszcie? Może takiego sposobu komunikacji Esther nie przewidziała?
Swoją drogą, to gdzie ten Damon? Chyba nie z Eleną.
Pozdrawiam serdecznie. Buziaki:)
42 Page 1 .. Last Next »

Twitter . Help . Sign Up . Cookies . Privacy . Terms of Service