Just In
Community
Forum
V
More
for Czerwone włosy Uzumaki

11/27/2016 c4 radekxpl123
i co gdzie kontynuacja :/ no masakra no a tak fajnie się zapowiadało
5/13/2014 c4 Natsumi pungo
Całkiem fajny pomysł. Zupełnie inne spojrzenie na historię Naruto i jego samego... Tylko czemu nadal nie ma kolejnej notki? Chciałabym poznać dalszy ciag wydarzeń
11/14/2013 c4 15grafoman z wyboru
No, no, no, poleciałaś po bandzie Naruto buntownik, nieźle się zapowiada ;).
Mimo pojawiajacych się od czasu, do czasu błędów, czyta się szybko i przyjemnie, momentami naprawdę rozśmiesza.
Dużo weny i częstszych update'ów życzę ;)
9/22/2013 c4 zanna
Tekst "miał by przejebane albo i gorzej." bardzo mnie rozbawił :)
Przyjemnie sie czyta, chociaż ja bym jeszcze ciut bardziej skupiła się na przeżyciach wewnętrznych bohaterów, zaczynając od wszystkich randomów, po Kuramę i Naruto.
Czekam na następne :)
9/15/2013 c4 Ruda098
Jestem bardzo ciekawa co będzie dalej. Zastanawia mnie jakie jeszcze zdolności będzie posiadał Naruto bo jak na razie jest mowa tylko o tym co odziedziczył po matce a co z ojcem? Ciekawi mnie jeszcze jak będzie wyglądała dalej jego relacja z lisem?
9/13/2013 c4 Seshi
"Sobotni ranek... normalni ludzie o tej porze w taki piękny dzień śpią do 12 jak po kacu silnym jak ZSRR w rozkwicie, ale nie nasz Uzumaki. Naruto wstał i jak to rano miał w zwyczaju pognał na pole treningowe gdzie zaczął, co? Morderczy trening."
*Klask, klask* Brawo.

A teraz muszę coś innego powiedzieć.

Że Co? Zapomniałaś o tym? ŻE JAK? *Krzyczy* Co to ma do cholery znaczyć?
*Zrezygnowany* Eh... I co ja mam z takimi autorami robić? Mam nadzieję, że drugi raz się to nie powtórzy, rozumiemy się?
4/27/2013 c2 Entwash
Zapowiada się naprawdę ciekawie. Oby tak dalej! Cieszy mnie że w końcu jest coś zupełnie z innej beczki ; p coś nie banalnego. Czekam na kolejne rozdziały
4/18/2013 c2 bbydrr
Dobre. Momentami naprawdę trzyma w napięciu :3
Gratuluję.
3/11/2013 c2 Seshi
Ciekawe, ciekawie się rozpoczyna. Błędów mało, chociaż Naruto nie naruciakowy, a rozdziały krótkie.
3/3/2013 c2 Karaka
Cześć, zaciekawiło mnie Twoje opowiadanie. Szczerze nie wyobrażałam sobie czerwonowłosego Naruto. A w tej chwili najbardziej mnie ciekawi czy Naruto zaprzyjaźni sie z demonem i co z tego wyjdzie. Więc na pewno będę czekąć na ciąg dalszy. Jakichiś błędów nie zauważyłam, czy kiepskiej składni, ale ja się na tym nie znam :) Czyta się szybko i przyjemnie.
Pozdrawiam
3/5/2013 c2 4Koefi
No, no... zaciekawiłaś mnie ;) Trochę ciężko jest mi przyzwyczaić się do Twojego Naruto (głównie przez te czerwone włosy i zielone oczy xD, czuję się jakbym czytała o kimś innym...), ale i tak mi się podoba, jeszcze z takim pomysłem się nie spotkałam.
Już nie mogę się doczekać, żeby przeczytać co będzie dalej.
Pozdrawiam i weny życzę ;)
3/2/2013 c2 Tri
Początek bardzo dobry. Mroczny Naruto, to lubię. Mam tylko małe zastrzeżenie, a mianowicie od kiedy akuryoo czyta się akure? Uczę się japońskiego i na lekcjach nie było o czymś takim mowa. Osobiście przeczytałabym to jako 'akurjō'. Weny i owocnego pisania. Pozdrawiam.

Twitter . Help . Sign Up . Cookies . Privacy . Terms of Service