Just In
Community
Forum
V
More
for Prawda

7/18/2018 c1 Wiola
Przed salą porodową znajdowali się przyjaciele,w tym Lupin. Nie wiedział,że to jego dziecko? Skoro się z nią przespał ,to raczej powinien się domyśleć? Poza tym przyjaciele chyba wiedzieli, że dziecko jest adoptowane...uderza brak logiki.
1/23/2014 c1 Snorri
Historia świetna. Wciagnęła mnie. Co prawda zaczęłam od Wigilii Wszystkich Świętych i to troszkę zepsuło mi koniec. no ale na własne życzenie ;)
Trochę błędów jest. Głównie składnia. Popracuj nad językiem. Czasem jest strasznie banalny.
Pozdrawiam :D
9/29/2013 c1 zimny-ogien
Wow, końcówka zaskakująca. Najpierw myślałam, że Bryony uwiodła Jamesa, dlatego przeprasza Lily, po scenie na porodówce obstawiałam jednak Syriusza a tu BAM. Remus!
Zaciekawiłaś mnie. Nie mam pojęcia jak dalej pokierujesz akcją, dlatego lecę czytać Zwierciadło Czasu :)
8/18/2013 c1 Vreles
Podchodziłam sceptycznie to tej historii, ale jednak bardzo mi się spodobała. Oryginalna jest. Ile czasu czytam różne ff to nigdy się z czymś takim nie spotkałam ;) Pozdrawiam ;) PS: nigdy nie umiałam pisać wyczerpujących komentarzy, więc musi Ci wystarczyć tylko "podoba mi się" ;)
6/7/2013 c1 Guest
Mi się podobało, a Lupin jako ojciec Harry'ego był super! Tego jeszcze nie było.
5/31/2013 c1 FrejaAleeera1
No cóż. Może przedawkowałaś Pottera. Nie wiem. Opowiadanie choć chwilami absurdalne i kompletnie zagmatwane wydało mi się dość przyjemne. Choć chwilami było ciężko. Potrafiłaś tak manipulować sytuacjją, że chwilami myślałam, że młodsza że Bryony przeprasza Lily za ciążę i za ewentualne uwiedzenie szwagra.
Harry synem biologicznym Lupina? tego jeszcze nie było. Czemu nie odziedziczył likantropii?

Rozumiem. że Dursleyów nie planowałaś w swoim opowiadaniu?
Jedno zastrzeżenie. Za dużo literówek.
Pracuj nad sobą, bo zaczęłaś nawet obiecująco.
5/29/2013 c1 Happy
To mógłby być świetny prolog do tasiemca, serio. Czyta się płynnie, akcja wciąga ;) Szkoda, że one-shot. Życzę weny i gratuluję wspaniałego opowiadanka :D
5/29/2013 c1 finflon
bardzo ciekawy pomysł z hary lupinem jestem ciekaw jak teraz życie harego będzie wyglądać i co z jego przyjaciółmi raczej go nie poznają
a i czy jego blizna zniknie

Twitter . Help . Sign Up . Cookies . Privacy . Terms of Service