FanFiction.Net
Just In
Community
Forum
V
More
for Someone to Watch Over Me (Sequel BDDBS)

3/13/2016 c4 olab125
Uwielbiam je tą ciemną stronę
3/13/2016 c2 olab125
Uwielbiam ciemną stronę Marty
3/13/2016 c1 olab125
Klaroline
11/10/2013 c8 Paulaina
Świetne i obyś więcej pisała z perspektywy Elijaha i Marty ;) Kocham ich razem 3 Podsunę taki pomysł że mogłabyś napisać też coś z perspektywy Rebeki ;)
Pozdrawiam.
11/2/2013 c11 Krucyfiks
Nie za bardzo wiem co powiedzieć. Moja długo oczekiwana miniaturka jest świetna i dzięki Ci za to:)
11/1/2013 c10 Arowanaax3
Nie dziwię się,że Marta nie mogła oderwać wzroku od Elijah'a. Sama oglądając The Originals nie mogę tego dokonać ! Okej, skoro chemia pomiędzy wampirami jest aż tak wyczuwalna, to zastanawiam się ile jeszcze minie nim dojdzie do pierwszego...pocałunku ;) Mam nadzieję że nie będę musiała czekać na kolejny ruch ze strony mojego ulubionego Pierwotnego; )
Czekam na nexta !
11/1/2013 c9 Krucyfiks
Kurcze, co tak krótko? Ja chcę więcej!
Ech, dobra nie narzekam bo w końcu się doczekałam:) Fajne to, ale wiesz jak powiem Ci na ucho, że ten garnitur to faktycznie nieraz denerwuje
Buziaki:)
9/12/2013 c8 Krucyfiks
Momentami powtórzenia. Nie dużo. Po trzy, cztery ale już było widoczne. Poza tym mi się podobało. Całkiem nowy punkt widzenia. Czekam na te święta:)
Pozdrawiam
9/12/2013 c8 Martha
Świtnie przedstawiony punkt widzenia :) Kolejny rewelacyjny rozdział :)
9/1/2013 c7 Krucyfiks
Uwielbiam Eliajah. Mówiłam już? :) Świetny rozdział. Generalnie to wszystkie pomysły dziewczyn były świetne. Zwłaszcza serenada pod oknem:) Ciekawe jak na to by zareagował? Może na którąś rocznicę taki prezent mu Marta zrobi? Teraz czekam na obiecane święta w Polsce:)
8/15/2013 c6 Krucyfiks
I to mi się podoba:) Dużo ulubionego Pierwotnego. Dobry pomysł. Myślę, że on też ma takie wątpliwości. Ale oczywiście jest zbyt szlachetny, żeby narzucać się kobiecie, która dopiero co rozstała się z facetem. Mam nadzieję, że będzie również długa miniaturka o świętach w Warszawie. Oj tam się będzie działo. Zwłaszcza, że będzie tam też Kol ze swoim poczuciem humoru:)
8/4/2013 c5 Krucyfiks
Fajna miniaturka. Chociaż na początku myślałam, że chodzi o Martę i trochę się pogubiłam, ale potem przyszło olśnienie. Rozumiem, że Em, tak jak Klaus, zarządza wampirami? Pomysł nawet dobry. Trochę tylko mało Elajah:( Mam nadzieję, że jeszcze będzie go dużo.
Buziaki
6/20/2013 c4 6LovelyRosalie
Ok, tańczę z radości. To jest genialne! Kocham ten rozdział jak żaden inny :)

Przepraszam, że dopiero teraz komentuje, ale sama wiesz, sesja i te sprawy wyniszczają mi po kolei wszystkie szare komórki i popychają do autodestrukcji. Nie mam czasu pisać, czytać, komentować, ani spać i jeść, nawet ;d

Postanowiłam nawet, że gdy znajdę czas to przeczytam BDDBS :)

Ok, życzę weny. I jeszcze raz : to jest nieziemskie!
Pozdrawiam!
6/19/2013 c4 Krucyfiks
I w ten sposób historia Klausa i Caroline zatacza koło. Wróciliśmy do pierwszej miniaturki, prawda?
Rzeczywiście Care ma problem z Pierwotną Hybrydą. Dobra miała. Teraz raczej już jej nie przeszkadza to, kim jest. Jej wnioski, po rozstaniu z Tayler'em są jaknajbardziej słuszne. Wcześniej miała wyrzuty sumienia, nawet jeśli widywała się z Klausem, żeby odwrócić jego uwagę. Teraz może bez żadnych przeszkód zacząć lepiej poznawać Klausa.
Czekam z niecierpliwością na obiecanego Kola:)
Pozdrawiam
6/13/2013 c3 Krucyfiks
Ale się uśmiałam:)
Zemsta pierwsza klasa. Należało jej się, a co. Niech wie, że nie jest pępkiem świata.
Oczy mi prawie na wierzch wyszły na nowinę o tym, że nawet Elajah, Elena nie oszczędziła.
Co do inspiracji, to nie ma za co:)
Chociaż przyznam, że nie spodziewałam się tak szybko nowej miniaturki. Liczę też na to, że w którejś z miniaturek, pojawi się Kate i mój ulubiony Pierwotny:)
Pozdrawiam serdecznie
18 Page 1 2 Next »

Twitter . Help . Sign Up . Cookies . Privacy . Terms of Service