FanFiction.Net
Just In
Community
Forum
V
More
for Tales from Angels Sky

12/11/2013 c16 MSALVATORE
Jak tylko zobaczyłam Damona i Kola w tle, to wiedziałam, że i to opowiadanie muszę przeczytać :D Jest świetne 3 Już nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału i momentu, w którym będzie Kol 3
9/1/2013 c10 Krucyfiks
Robi się ciekawie. Kiedy na scenę wkroczy Kol? To pewnie on jest tym mężczyzną ze snów? I czy Abby oprócz znajomości z Damonem, miała jakiś wkład w całą historię z Pierwotnymi?
8/31/2013 c2 20MichelleCassidy
Dopiero co odkryłam to opowiadanie, i muszę powiedzieć, że jest bardzo ciekawe :) Nietypowe...ale ciekawe. Czytam dalej, bo twoje opowiadanie szalenie wciąga :)
8/28/2013 c7 Krucyfiks
Dobra dałam ciała z komentowaniem. Niezły początek znajomości. Nie ma co. Robi się ciekawie. Damon oczywiście kłamie. Za cholerę nie odpuści sobie poznanie kobiety, która w takim stylu go pokonała.
8/22/2013 c2 Krucyfiks
Coraz ciekawiej. Kurcze tyle pytań. Damon był z Abby, tak? Ale miał mały epizod z Eleną i Kate. Poza tym gra w serialu samego siebie na zmianę ze swoim prawnukiem. Stefan i Elena też mają swoich sobowturów(dobrze to napisałam?) ? Czy w ich przypadku to są normalni aktorzy? I ile z serialu jest prawdą? Co z Pierwotnymi? Jak zwykle na te i na wiele innych pytań odpowiedzi pozamy w następnych rozdziałach:)
Pozdrawiam
8/22/2013 c1 Krucyfiks
Coś nowego i niewątpliwie innego. Czegoś takiego jeszcze nie czytałam. Czekam na kontynuację.

Twitter . Help . Sign Up . Cookies . Privacy . Terms of Service