Harry Potter náleží J.K. Rowling...

A/N: Jistě poznáte, čím jsem se nechala inspirovat. Přeji příjemné počtení :)

"Sladké sny," zašeptala Hermiona a pozorovala Draca Malfoye.

Draco se zrovna sunul k zemi jako pytel brambor. Hermiona nemeškala a přemístila se i s ním do jejího bytu, kde Draca uložila do postele a odešla připravit něco k jídlu.

"Kde to jsem? To není Malfoy Manor a tohle určitě není moje ložnice," rozčiloval se Draco, když otevřel oči a viděl, že se nachází v neznámém prostředí.

"Jsi v mém bytě." Draco se otočil a zíral na Hermionu v džínách a tílku. "Myslel jsem, že jsi ten byt prodala, když ses nastěhovala ke mně. A co tu vůbec dělám?," ptal se, ale Hermiona ho nevnímala. Vzpomínala...

...FLASHBACK...

"A slibuješ, že se nebudeš vměšovat do toho, jak řídím Ministerstvo?," ptal se Draco už asi popáté Hermiony. "Slibuju," řekla Mia, ale prsty levé ruky měla překřížené.

Draco byl ministrem kouzel už asi dva měsíce, když se k Hermioně donesly nářky zaměstnanců, že některým bylo ukřivděno.

Hermiona neváhala a poskytla jim radu, jak na Draca vyzrát.

Draco však měl podezření a tak jednoho dne tajně (pod neviditelným pláštěm půjčeným od Harryho) sledoval ukřivděného zaměstnance a ten ho zavedl k Hermioně.

"Slíbila jsi, že nebudeš zasahovat do mých záležitostí a ten slib jsi porušila. Není to poprvé,co jsi něco takového udělala...Proto musíš odejít, ale můžeš si vzít něco, co je ti nejmilejší," oznámil Draco Hermioně.

Hermiona byla zaražená, ale nakonec ani moc neprotestovala. "Ale mám jedno přání. Vypij si se mnou poslední šálek čaje."

Draco neviděl důvod, proč by měl odmítnout a vypil svůj šálek. Ale nevěděl, že Hermiona do čaje přidala Uspávací lektvar...

...KONEC FLASHBACKU...

"Řekl jsi mi, že si můžu vzít, co je mi nejmilejší. A to jsi ty," usmívala se na Draca Hermiona. Draco uznal, že ho Hermiona převezla a vrátili se zpět do Malfoy Manor. Hermiona se starala o blaho zaměstnanců a Draco o důležitější záležitosti.

A jejich syn Scorpius pak vyprávěl svým dětem, jak jejich babička převezla dědečka, mocného Ministra kouzel. A malý Leo a jeho sestřička Serene nadšeně tleskali své statečné babičce.