Just In
Community
Forum
V
More
RitterC PM
My Stories 19
3Międzyświat » Co by się stało gdyby Dumbledore ściągnął pomoc ze świata niepodlegającego wpływom Voldemorta? Czy na pewno ta pomoc zostanie dobrze przyjęta? Czy Dumbledore dobrze na tym wyjdzie? Czym jest Wewnętrzny Krąg Zakonu Feniksa? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie w niniejszym opowiadaniu. Betareaderzy: Elnath (kwestie językowe), Olga P. (kwestie merytoryczne)
Harry Potter, M, Polish, Adventure & Sci-Fi, chapters: 7, words: 19k+, favs: 5, follows: 13, updated: 4/28/2019 published: 12/3/2015
9Szalone pomysły do przygarnięcia » Idąc tropem niektórych angielskojęzycznych twórców, którzy zamieszczają na tym portalu, stworzyłem miejsce na różne pomysły, których czy to z braku czasu, czy to z braku weny nie dałem rady napisać. Wszystkie te pomysły są do przygarnięcia. W zamian proszę tylko o linka do Waszej twórczości. Oceniany T dla bezpieczeństwa, sam nie wiem co się może tutaj znaleźć.
Harry Potter, T, Polish, Adventure & Fantasy, chapters: 12, words: 24k+, favs: 8, follows: 8, updated: 7/23/2018 published: 8/17/2017, Harry P., Hermione G., Luna L., Neville L.
Kolejna przygoda POJEDYNEK, którego tematem przewodnim była nowa przygoda Mordimera Madderina, zaś chronologicznie tekst miał się pojawić w dowolnym momencie pomiędzy wydarzeniami z tomu "Sługa Boży" a "Miecz Aniołów" włącznie. Ponadto, musiała pojawić się przynajmniej jedna scena "przesłuchania" inkwizytorskiego. Czego być nie mogło: Kalki jakiegokolwiek już istniejącego opowiadania z cyklu.
Misc. Books, T, Polish, Adventure & Mystery, words: 2k+, 9/11/2017
Wielka namiętność POJEDYNEK. Crossover Harry Potter i Przygody Tomka Wilmowskiego
Misc. Books & Harry Potter, K+, Polish, Adventure & Mystery, words: 1k+, favs: 2, follows: 4, 9/3/2017, [Harry P., Hermione G.]
Tafsir Muhammad POJEDYNEK. W 1492 roku upadła Alhambra, w XVI wieku do Hiszpanii przybywa Muhammad (do wyboru: tafsir, aamij lub imam, czyli interpretator Koranu, znawca podstawowych zasad islamu oraz prowadzący modlitwy, nie będący kapłanem), którego zadaniem jest przewiezienie dokumentów ukrytych przez ostatniego przywódcę wspólnoty muzułmańskiej w Al-Busarze.
Misc. Books, T, Polish, Spiritual & Drama, words: 1k+, 9/2/2017
1 Stara sprawa POJEDYNEK. W jednej ze spraw prowadzonych przez zespół Gibbsa pojawia się wątek z czasów służby Jethro w Iraku. Crossover Korpusu (W.E.B. Griffin) oraz NCIS.
Misc. Books & NCIS, T, Polish, Crime & Adventure, words: 2k+, 9/2/2017, Abby S., Leroy Jethro Gibbs, Tony D., Tim M.
1 Wołanie o pomoc POJEDYNEK: Po śmierci Syriusza, w czasie wakacji po piątym roku, Harry w czasie koszmaru wysyła mentalne wołanie o pomoc odebrane przez czarownicę mieszkającą w Japonii. Co ma być: magia specyficzna dla Japonii. Czego nie chcemy: romansu pomiędzy nauczycielką i Harrym, romansu pomiędzy Harrym i uczniami/uczennicami czarownicy, która odebrała wezwanie o pomoc, slashu, Draco Malfoya.
Harry Potter, T, Polish, Adventure & Friendship, words: 6k+, favs: 17, follows: 12, 9/2/2017, Harry P., Voldemort, OC
Śmierć bohatera Historia luźno oparta na filmie dokumentalnym Rapsod o śmierci i uroczystościach pogrzebowych majora Jana Piwnika. Część historii stanowi zbeletryzowany zapis wydarzeń historycznych.
Misc. Movies, K+, Polish, Adventure, words: 1k+, 8/26/2017
Utopia Crossover pojedynkowy - Harry Potter i Utopia. Krótka migawka po wojnie, z pominięciem Epilogu.
Misc. Books & Harry Potter, K, Polish, Adventure, words: 2k+, 8/26/2017, Hermione G.
2 Poprawianie dobrego » Czyli jak się kończy poprawianie rzeczy zrobionych dobrze. W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności podczas rytuału poświęconego bogini Bastet Harry wraz z przyjaciółmi trafia do Hogwartu w 2.998 roku. Tekst powstał w ramach Wyzwania Literackiego Tasiemiec 2015 na Forum Mirriel, jednakże tekst publikowany tutaj różni się nieco od zamieszczonego tamże. Betareader: SzmaragDrac
Harry Potter, T, Polish, Adventure & Sci-Fi, chapters: 8, words: 24k+, favs: 18, follows: 16, updated: 8/18/2017 published: 12/3/2015, [Hermione G., George W.] Harry P., Severus S.
Raport wojenny Ponad 10 lat temu na jednym z serwerów polskiego OGame pojawił się doświadczony gracz z jednego z najstarszych, niemieckich uniwersów. Jego jedynym celem było doprowadzenie do zniszczenia floty, która zaatakowała członka jednego z najlepszych sojuszy tegoż uniwersum. Akcja się udała, jej przebieg został opisany poniżej.
OGame, K, Polish, Sci-Fi & Adventure, words: 1k+, 8/17/2017
Major Krótki tekst z nieudanego pojedynku (wymogi w środku). Jaume wrócił na ziemię i ... nikogo nie zastał. Co się mogło stać? Jaume Stevens należy do Celine Minard (Ostatni świat), a major Malcolm "Pick" Pickering do W.E.B. Griffina (cykl Korpus).
Misc. Books, K+, Polish, Sci-Fi, words: 598, 8/17/2017
Szaleństwa przyszłości Tekst pojedynkowy do fandomu Andrzeja Pilipiuka, Oko jelenia. Poza kapitanem Bielińskim wszystkie postacie należą do pana Andrzeja.
Misc. Books, K+, Polish, Adventure & Mystery, words: 1k+, 8/17/2017
Basilisk Incident 2 Tekst pojedynkowy autorstwa nhumri. Krótka migawka o bitwie w systemie Basilisk. Nazwy statków pozostawiono w oryginalnej wersji językowej. Nie mam nic, wszystko poza kapitanem Shanksem należy do Davida Webera.
Honor Harrington, T, Polish, Adventure, words: 2k+, 8/17/2017
Basilisk Incident Tekst pojedynkowy. Krótka migawka o bitwie w systemie Basilisk. Nazwy statków pozostawiono w oryginalnej wersji językowej. Nie mam nic, wszystko poza kapitanem Mullerem należy do Davida Webera.
Honor Harrington, T, Polish, Adventure, words: 1k+, 8/17/2017
Drabble - 1632 series » Seria drabbli dotycząca postaci historycznych pojawiających się na kartach książki, luźno inspirowana serią 1632 autorstwa Chantall. Posiadam pisemne pozwolenie na publikację jej historii na .
1632 series, K, Polish, chapters: 2, words: 206, 1/17/2017
Desperacja poniża uczucia Severus przeprosił Lily i po szkole pozostali w kontakcie. Co się stanie, gdy Syriusz Black wymyśli, że nie jest odpowiednim człowiekiem aby być Strażnikiem Tajemnicy?
Harry Potter, M, Polish, Tragedy & Drama, words: 2k+, favs: 1, 1/7/2017, Lily Evans P., Severus S.
Trup w zaułku Tekst powstał jakiś czas temu w ramach akcji gwiazdkowej na forum Mirriel. Wymagania: Harry Potter (ew. crossover Pottera z Sherlockiem). Kryminał/opowiadanie detektywistyczne. Pansy Malfoy (nee Parkinson) zostaje znaleziona martwa. Po raczej krótkim okresie żałoby Draco żeni się po raz drugi: z Astorią Greengrass. Tymczasem toczy się śledztwo w sprawie śmierci Pansy...
Harry Potter & Sherlock, T, Polish, Crime & Mystery, words: 3k+, favs: 2, follows: 2, 8/8/2016, Draco M., DI Lestrade
1 Wspomnienie wojenne Tekst powstał na - niestety nieudany - pojedynek na Forum Mirriel. Ostrzeżenia: śmierć postaci, brak epilogu, duże zmiany w ostatecznej Bitwie. Betareader: Olga P.
Harry Potter, T, Polish, Romance & Drama, words: 771, favs: 3, follows: 2, 12/3/2015, Hermione G., Draco M., Severus S.
Author: Follow Favorite


Desktop Mode . Twitter . Help . Sign Up . Cookies . Privacy . Terms of Service