FanFiction.Net
Just In
Community
Forum
V
More
Kemalnica PM
My Stories 22
Robot Robot ukrytý v podzemním komplexu utajené oblasti unikne na povrch. Cílem monstrózní party je ho chytit a dopravit zpátky. Mezitím robot zamíří k Metro City, kde řeší problémy po svém. Dokáží monstra a mimozemský bývalý padouch spolupracovat?
Monsters vs. Aliens & Megamind, K, Czech, Adventure, words: 6k+, favs: 1, 1/25/2020, Susan M./Ginormica, The Missing Link, Megamind, Minion
Hořký konec Emily se seznámí s Williamem a zjistí, že má stejný osud jako ona – jeho rodiče byli uneseni a on vyrůstal v adoptivní rodině. Jelikož má Will větší zkušenosti s hledáním pravdy tam venku, rozhodne se Emily pomoci s hledáním informací. Narazí však na problém – někdo nechce, aby tyto informace vypluli na povrch.
X-Files & Monsters vs. Aliens, K, Czech, Mystery & Sci-Fi, words: 12k+, follows: 1, 1/25/2020, OC, OC
Emily Emily je dívka narozená na základně. Je potomek Dr. Švába a Enormiky. Žije normální život–hraje si, učí se, protestuje proti rodičům. Jednoho dne potká zatoulanou dívku po cestě ze školy a skamarádí se s ní natolik, že ji pozve domů. Co neví, je, že tajemná dívka už na základně kdysi byla a jednoho dne zmizela. Susan nechce Katherine na základně ani vystavit Emily nebezpečí.
Monsters vs. Aliens, K+, Czech, Family & Friendship, words: 21k+, 1/25/2020, Dr. Cockroach, Susan M./Ginormica, OC
Derek (FR) Qu'est-ce qui pourrait mal se passer si Derek s apparaitre sur la base s il est de meme taille de Susan? Après leur première aventure, Susan ne lui parle pas et elle est confuses de ses sentiments. Parce qu'ils ne peuvent pas de sortir ou quitter la base, elle se force de lui pardonner. Et le vieux sentiment remontent a la surface.
Monsters vs. Aliens, K, French, Adventure & Romance, words: 9k+, 1/24/2020, Derek D., Susan M./Ginormica
Rodinné shledání Krátké povídání jak by mohlo dopadnout shledání otců a potomků v bytě číslo 43.
Pushing Daisies, K, Czech, Family, words: 767, 1/24/2020, Ned, Chuck C., Charles C.
Výměna za život – Při vyšetřování další záhadné smrti Ned zjistí, že někdo zná jeho tajemství a, že na ně nachystal past. Poté co je stopy zavedou do továrny na burbon a přes amatérské divadlo, se ukáže, že daný vyděrač nechce Nedovu moc zneužít, ale obětovat svůj život pro záchranu dítěte.
Pushing Daisies, K, Czech, Adventure & Crime, words: 13k+, 1/23/2020, Ned, Emerson C., Chuck C., OC
Když zavřel oči Nedovi se zdá, že se Chucki může žít normální život – dotýkat se, milovat. Na krátkou chvíli zažije všechno po čem touží.
Pushing Daisies, T, Czech, Family & Romance, words: 4k+, 1/23/2020
Capaerysův vztek Claella si všímá svého, když Capaerys příjde do místnosti a vybije si na ní svůj vztek.
Doctor Who & Game of Thrones, M, Czech, Hurt/Comfort & Drama, words: 831, 1/23/2020
Dobrodružství Belle Do města se zatoulá mladá dívka. Belle ji najde před knihovnou a nabídne jí přístřeší. V minulosti v pohádkovém lese se Belle rozhodne utéct za dobrodružstvím. Ale ani jeden z příběhů nejde, jak by si představovala.
Once Upon a Time, K+, Czech, Adventure & Family, words: 13k+, 1/23/2020
Další okamžik štěstí Rumple a Belle zakládají rodinu. Toto je další z jejich drobných okamžiků štěstí.
Once Upon a Time, T, Czech, Romance, words: 938, 1/23/2020, Rumpelstiltskin/Mr. Gold, Belle/Lacey
Clanny Oswink Clara má špatný den, tak ji Doktor vezme na podivuhodnou planetu, aby se odreagovala. Vše se zdá být fajn, dokud se nevrátí do bytu a nezjistí, že se TARDIS zasekla. Ke všemu se k jejich každodennímu životu přidá nezvaný pasažér, který bez vedlejších zlých úmyslu začne dělat drobné problémy. Obzvláště Claře v jejím bytě. Příběh se odehrává mezi „Deep breath" a „Into the Dalek".
Doctor Who, T, Czech, Friendship, words: 15k+, 1/23/2020, Clara O., 12th Doctor
Ideální svět Daně Scullyové se zdá sen o ideálním světě – všechna Akta X a jim podobné případy se vyřeší, na světě zavládne světový mír a její a Mulderova práce v FBI dostane ocenění. Je to hledání nových řešení a cesta sebepoznání.
X-Files, K, Czech, Spiritual, words: 4k+, 1/23/2020, F. Mulder, D. Scully
Ruka Při vyšetřování případu se Mulderovi a Scullyové stane podivná událost – při záblesku světel na obloze Foxovi uvízne ruka na Daniném rameni. Vše připomíná události podobné Filadelfskému experimentu. Ani Osamělí Střelci se neví rady. Dokud se událost znovu neopakuje.
X-Files, K, Czech, Mystery & Supernatural, words: 6k+, 1/23/2020, F. Mulder, D. Scully
Mimozemšťan Těhotná Scullyová se bojí, že její dítě je hybridem mezi lidskou a mimozemskou rasou. Její strach přeroste v paranoiu, kdy málem zabije sebe i dítě.
X-Files, K+, Czech, Drama & Angst, words: 3k+, 1/23/2020, F. Mulder, D. Scully
Katherine William Pracovní život obrátí Mulderovi a Scullyové agentka přebírajíc jejich práci na Aktech X. Přestože Katherine William vypadá jako zelenáč, nabere Danu na spolupráci a pustí se vyšetřování svého prvního případu - zmizení a náhlé znovu zjevení malé dívky – matka dítěte však tvrdí, že to není její dcera. Při vyšetřování se ukáže, že ne vždy vzhled ukazuje na konkrétního jedince.
X-Files, K, Czech, Adventure & Crime, words: 15k+, 1/23/2020, F. Mulder, D. Scully
Jak na Nový rok První den v novém roce se začnou v Danině životě dít zvláštní věci. Jednoho dne se v jejím bytě objeví Mulder, ale není to Fox, kterého zná z práce – je zmrzačený, hrubý a netrpělivý. Pochází prý z budoucnosti a vrátil se časem, aby zabránil nadcházejícím událostem. Dana zprvu odmítá, ale po fyzickém napadení se rozhodne mu pomoci. Tímto se roztočí kolo podivných událostí.
X-Files, K+, Czech, Mystery & Drama, words: 8k+, 1/23/2020, F. Mulder, D. Scully
Foxodlak a Upírdana Po poslední nespicikované misi se s Mulderem a Scullyovou a něco děje. Ani jeden si to nedokáže vysvětlit. Při jejich setkání se jejich nové podoby projeví – Dana upír; Mulder – vlkodlak.
X-Files, T, Czech, Drama & Romance, words: 934, 1/23/2020, F. Mulder, D. Scully
Déšť Crossover seriálů Akta X a Sex ve měste. Dana během silného deště potká Carrie. Toto je příběh jak se na krátkou chvíli stanou přáteli.
X-Files & Sex and the City, K, Czech, Friendship, words: 2k+, 1/23/2020
Hunting anger What crazy stuff can happen, after saving mission? If they are tired and have no chance against an opponent?
Monsters vs. Aliens, K, Czech, Drama, words: 1k+, 8/30/2011
5 Derek Osudové setkání Susan a Dereka na základně. Enormika nevěří svým očím, když před ní stojí její bývalý snoubenec stejně vysoký jako ona. I při jejich první společné misi odmítá s ním spolupracovat. Avšak čas plyne dál a ani jeden nemůže základnu opustit. Dokáže Susan Derekovi odpustit?
Monsters vs. Aliens, K, Czech, Adventure & Romance, words: 9k+, favs: 1, follows: 2, 3/26/2011, Derek D., Susan M./Ginormica
22 Page 1 2 Next »
Author: Follow Favorite


Twitter . Help . Sign Up . Cookies . Privacy . Terms of Service