Just In
Community
Forum
V
More
Ammaviel PM
Biography
Joined May '11

Kim jestem?

Fanką fanfików wszelakich; ich autorką (choć w większości pewnie nigdy nie opuszczą mojego komputera); aspirującą tłumaczką (zarówno na tej stronie jak i w życiu prywatnym); osobą, która ma więcej pomysłów niż czasu do ich spisywania.

W jakich fandomach się orientuję?

Alfabetycznie, bo będzie najprościej: Being Human (UK), Buffy Postrach Wampirów, Cormoran Strike, Disney (animacje), Dragon Age, Harry Potter, Hobbit, Marvel (głównie MCU), Mass Effect, Once Upon a Time, Phantom of the Opera, Sherlock, Supernatural, Trzej Muszkieterowie (prawie wszystkie wersje, choć ostatnio skłaniam się ku serialowej wersji BBC), Wicked, Władca Pierścieni i wiele wiele innych, w których orientuję się znacznie mniej, albo orientowałam się kiedyś, a teraz już nieco mniej.

Tłumaczenia

Ukończyłam tłumaczenie opowiadania Sto Sześćdziesiąt Dziewięć [One Hundred Sixty Nine] autorstwa Mrs J'Soup, trzech towarzyszących mu jednostrzałowców, a także sequelu pt. Dwadzieścia Osiem [Twenty Eight].

Nad czym teraz pracuję?

Obecnie zajmuję się tłumaczeniem opowiadania Czarownica Zimy [Winter Witch] autorstwa kneazle (na ao3 pod nickiem writing_as_tracey). Tłumaczenie to jest dostępne zarówno na fanfiction.net, jak i ao3.

Usunięte opowiadania

Może zauważyliście, że niektóre z moich opowiadań zniknęły z tej strony w ramach sprzątania na profilu. (Albo i nie, bo większość z nich nie cieszyła się zbytnim zainteresowaniem.) Usunęłam je, ponieważ uznałam, że nie ma najmniejszych szans na skończenie ich (z różnych powodów włączając: brak weny, brak zainteresowania fandomem, zmiana koncepcji, dorosłość itp. itd.) Do opowiadań tych zaliczają się Droga do domu, Rejs Revenge i Her Long Life. Gdyby ktoś chciał się do nich dostać, proszę o kontakt, chętnie wyślę plik źródłowy.

Gdzie jeszcze można mnie znaleźć?

Mam profil na archiveofourown (ao3) pod takim samym nickiem, nowe opowiadania i tłumaczenia będą się jednak ukazywały równolegle tu i tam.


Profile under revitalisation...

Author: Follow Favorite

Twitter . Help . Sign Up . Cookies . Privacy . Terms of Service