Just In
Community
Forum
V
More
SallyPejr PM
My Stories 256
U beorna (série Kalhotková romance - část druhá) Po sérii dramatických bojů a úniků může Thorinova družina spočinout u Beorna doma. Bella se rozhodla strávit volnou chvíli praním a zašíváním. To by mohl být klidný a ničím zvláštní den, že?
Hobbit, T, Czech, words: 2k+, 7/3, Thorin, Bilbo B.
V divočině (série Kalhotková romance - část první) Thorin má spoustu připomínek vůči jejich Lupičce. Je to hobit, nemá boty, je to ženská... Ovšem Bella Pytlíková jednou podepsala smlouvu, tak s nimi půjde. Nějaký ubrblaný trpaslík, jeho dětinští synovci nebo kutálení se ze svahů ji nemůže zastavit!
Hobbit, T, Czech, words: 2k+, 6/28, Thorin, Bilbo B.
3 Dvojitá duha » (Duha, část třetí) Jak pokračuje život Sherlocka a Johna? Pokračuje skvěle! Můžete se o tom přesvědčit v poslední části téhle trilogie.
Sherlock, T, Czech, chapters: 6, words: 5k+, favs: 1, follows: 1, updated: 6/28 published: 5/31, [Sherlock H., John W.] [DI Lestrade, Mycroft H.]
Příběh o hobitovi, co šel za dobrodružstvím Bilbo nikdy nikomu neukázal, co se skrývá v truhlici, kterou si přinesl ze svého dobrodružství. Ale malý Frodo je dobrým důvodem, proč to změnit. (inspirováno tumblr prompt od buckymeme – sentence starters – 12: „No no – it's alright, come here.")
Lord of the Rings & Hobbit, K, Czech, words: 447, 6/14, Frodo B., Bilbo B.
1 Lament (S čerty nejsou žerty) Až na to peklo příjde, to bude takový problém... (inspirováno tumblr prompt od tiptoe39 – super sappy lines prompts – 13: The way I feel when I'm with you…)
Misc. Movies, T, Czech, words: 279, favs: 1, follows: 1, 6/1
2 Těžká noc Není to lehká noc, když má jeden zdravotní historii jako Steve. (Inspirováno tumblr prompt od buckymeme – sentence starters – 6: „Shh, you're safe. I won't let you go.")
Captain America, T, Czech, words: 380, favs: 2, follows: 2, 4/29, Steve R./Capt. America, Bucky B./Winter Soldier
Dva idioti Dva idioti, aneb příběh to nadmíru romantický o milencích dvou, jenž dlouho k sobě hledali cestu (inspirováno tumblr prompt od tiptoe39 – super sappy lines prompt – 1: I'm in love with you)
Avengers, T, Czech, words: 1k+, favs: 1, follows: 1, 3/28, [Bucky Barnes/Winter Soldier, Iron Man/Tony S.]
Po svatbě Je to pár měsůců po svatbě mezi Luciusem a Narcissou, když Luciovi dojde dost podstatná věc. (inspirováno buckymeme tumblr prompt – sentence starters – 16: „I think I might be falling in love with you.")
Harry Potter, T, Czech, words: 321, 3/16, Lucius M., Narcissa M.
Noví agenti obvykle postrádají pozorovací talent a pud sebezáchovy (série: Momentky z romance agenta Q a jeho quatermastera, část I) MI6 má nového agenta a toho teď čeká setkání s jeho quatermasterem. Dostalo se mu rady, aby ho nepodceňoval, což má taky v plánu. I když ten týpek v obleku, co se po quatermasterovi plazí, je překvapením.
James Bond, T, Czech, words: 1k+, favs: 1, follows: 1, 3/10, James Bond/007, Q 3, OC
2 Co jeden řekne při hádce Athos zjistil, že je D'Artagnan omega a ne beta, a vybuchnul. Jak se dalo čekat. Ale pokud chce zastavit Gaskoňce před odchodem z Paříže, musí začít žehlit. (Inspirováno tiptoe39 tumblr prompt – super sappy lines prompt – 11: I thought you didn't want me)
Musketeers, T, Czech, words: 1k+, favs: 1, follows: 1, 3/10, D'Artagnan, Athos
IFD 2020 - Jiná dimenze je není zas tak rozdílná Sherlock a John jsou spolu s Rose společníky desátého Doctora! Co se stane, když se dostanou do dimenze, kde jsou detektiv a jeho doktor "jen" seriálové postavy? #IFD2020
Doctor Who & Sherlock, T, Czech, words: 362, 2/16, 10th Doctor, Rose T., Sherlock H., John W.
IFD 2020 - Ale Batman! Ginny je fanynka komixů, stejně tak její spolužáci. A hádejte, kdo jim připomíná Batmana. #IFD2020
Harry Potter, T, Czech, words: 359, favs: 1, 2/15, Ginny W., OC, Dennis C.
IFD 2020 - O nepřesnosti fic Obyvatelé Avengers Tower zjistili, že existují fic o nich a jejich týmu. Co se z fic doví nového? Co je pravda a co ne? #IFD2020
Avengers, T, Czech, words: 681, 2/10
Rána se přeceňují Jedno ráno ze života Khana a Arthura. (Inspirováno tumblr prompt od bucky meme – sentence starters – 22: No, you can't get up! You're my prisoner for today.)
Hitchhiker's Guide to the Galaxy & Star Trek: 2009, T, Czech, words: 277, 2/9
1 Setkání v kuchyni » Theo a Blaise jsou spolubydlící. Harry a Blaise spolu chodí. Theo ví, že Blaise s někým chodí, ale neví s kým, protože se ještě nepotkali. Harry ví, že je Theo Blaiseho spolubydlící, ale nijak na setkání a představování nespěchá. Blaise také ne. A pak se jeden den Harry a Theo potkají. V kuchyni. Po ehm jisté době, kterou Harry a Blaise strávili zavření v jeho ložnici.
Harry Potter, T, Czech, chapters: 2, words: 1k+, favs: 1, follows: 1, updated: 2/4 published: 1/30, Harry P., Blaise Z., Theodore N.
1 Relaxační techniky Alec ví, jak zajistit, aby si jeho přítel a Quatermaster v jednom doopravdy odpočinul. (Inspirováno tumblr prompt od buckymeme – sentence starters – 7: „What? Does that feel good?")
James Bond, T, Czech, words: 310, favs: 1, follows: 1, 1/30, A. Trevelyan/008, Q 3
1 Pane doktore V alternativním vesmíru romantické komedie se studenti profesora Xaviera snaží dát dohromady jeho a jejich pediatra Lehnsherra, protože se už na ty dva nedokáží dívat.
X-Men: The Movie, T, Czech, words: 1k+, favs: 2, follows: 2, 1/17, Erik L./Magneto, Charles Xavier/Professor X
Snídaně je rodiny čas Dobré ráno z vrcholu Avengers Tower. (inspirováno tumblr prompt od tiptoe39 – super sappy lines prompt – 15: „Please, marry me.")
Avengers, T, Czech, words: 596, 1/17, Black Widow/Natasha R., Captain America/Steve R., Iron Man/Tony S., Hawkeye/Clint B.
Skleróza nebolí Merlin svého manžela vážně miluje. Ale občas by ho zabil.
Kingsman: The Secret Service, T, Czech, words: 240, favs: 1, follows: 1, 1/13, [Merlin, Harry Hart/Galahad]
Věta na dlani Představte si AU, kdy se postavy z Hvězdné brány Atlantida místo ve vesmíru potkají na universitě. A jo, taky tady existují soulmates, jejichž první slova máte napsané na dlani. (inspirováno tumblr prompt od tiptoe39 - super sappy lines prompt – 4: „Shut up and kiss me.")
Stargate: Atlantis, T, Czech, words: 812, 1/7, Rodney M., John S.
256 Page 1 2 3 4 11 .. Last Next »
Author: Follow Favorite


Desktop Mode . Twitter . Help . Sign Up . Cookies . Privacy . Terms of Service