Just In
Community
Forum
V
More
Emo0Girl PM
My Stories 6
Nie zostawiaj mnie » Izayę naszło na wspomnienia, co takiego ukrywa? Czy przeżyje rozstanie z Shizuo? UWAGA! Yaoi! Aluzje, przekleństwa i leciuchna przemoc, nie lubisz? Nie czytaj!
Durarara!!/デュラララ!!, M, Polish, Romance & Drama, chapters: 2, words: 2k+, favs: 3, follows: 1, 2/3/2017, [Izaya O., Shizuo H.]
Jak rozpętać piekło » Polska jest w złym stanie demokratycznym i gospodarczym co w większym stopniu odbija się na jego zdrowiu, w swej desperacji prosi Niemcy o połączenie krajów, a otrzymuje pomoc od najmniej oczywistego osobnika... Prusów. Wplecione ciekawostki historyczne, bitwy, wojny, krew i aluzje, dlatego M.
Hetalia - Axis Powers, M, Polish, Hurt/Comfort & Friendship, chapters: 6, words: 13k+, favs: 3, follows: 5, updated: 12/30/2016 published: 12/20/2016, Poland, Lithuania, Prussia
Powrót Co jeśli Bill wróci z nowym ciałem? Jak zareaguje rodzina Pines? M dla zasady, nie wiem jak to się rozwinie. Możliwe przemoc i seks.
Gravity Falls, M, Polish, Romance & Hurt/Comfort, words: 1k+, favs: 3, follows: 2, 5/11/2016, Dipper P., Bill
6 Na Wakacjach » Feliks dostał wakacyjną pracę w okolicy plaży. Podczas czasu wolnego został znokautowany przez osobnika z kraju, za którym nie przepada. Co z tego wyniknie? Ludzkie imiona postaci. Przepraszam, że Polska nie mówi ciągle "totalnie" i "generalnie". Według mnie zachowuje się jak typowy polak. (No prawie). M dla późniejszych części i są przekleństwa.
Hetalia - Axis Powers, M, Polish, Romance & Friendship, chapters: 6, words: 7k+, favs: 4, follows: 1, updated: 5/2/2015 published: 2/13/2015, [Poland, Prussia] Lithuania
Grzech Damien wykupił duszę Pipa, który zaczął sprowadzać na siebie wszystkie kłopoty.
South Park, K+, Polish, Friendship & Drama, words: 1k+, 3/19/2015, Pip P., Damien
Mój anioł Damien znajduje stare zdjęcia z dzieciństwa, chcąc pozbyć się natrętnych wspomnień odwiedza grób Phillipa. Przyjaciel przychodzi do niego jako anioł by przeprosić za wywołany smutek, antychryst nie ma zamiaru go wypuszczać. M dla przekleństw i końcówki. UWAGA! One-shot yaoi!
South Park, M, Polish, Romance & Hurt/Comfort, words: 1k+, 3/10/2015, [Damien, Pip P.]
Author: Follow Favorite


Twitter . Help . Sign Up . Cookies . Privacy . Terms of Service