Just In
Community
Forum
V
More
Neonika PM
My Stories 30
1 Diabelskie sidła (miłości, oczywiście) » Piętnastoletnia Molly zdaje sobie sprawę, że pała uczuciem do niepozornego Artura. Rzecz w tym, że Artur w stronę Molly nie pała niczym, uważa natomiast, że Lucy ma urocze dołeczki w policzkach, kiedy się uśmiecha. Wszystkie sposoby zdobycia serca wybranka zawodzą i sprawa wydaje się beznadziejna, gdy z pomocą Molly przychodzi Selena i jej mugolski poradnik do spraw damsko-męskich
Harry Potter, K, Polish, Humor & Romance, chapters: 6, words: 10k+, favs: 5, follows: 2, updated: 4/2/2018 published: 7/13/2017, Molly W., Arthur W., OC
23Ptaki ciernistych krzewów » Wojna wydaje się nieunikniona. Kończy się zabawa, wszyscy mają zadania do wypełnienia. Zakon, aurorzy, śmierciożercy, polityczne rozgrywki, intrygi, zdrady i walka; w tym wszystkim musi odnaleźć się grupa uczniów, która - choć chciała walczyć - powoli dostrzega różnicę między pomocą dorosłym a braniem udziału w wojnie. W wirze przygotowań Hermiona i Severus zbliżają się do siebie.
Harry Potter, M, Polish, Romance & Adventure, chapters: 17, words: 53k+, favs: 37, follows: 68, updated: 4/2/2018 published: 12/12/2015, [Hermione G., Severus S.] [Harry P., Gabrielle D.]
Nim będzie za późno Rozmowa Syriusza i Jamesa o zaginionym - zapewne zmarłym - Regulusie uświadamia Lily pewną rzecz.
Harry Potter, K, Polish, Drama & Angst, words: 250, favs: 7, follows: 2, 10/31/2017, Sirius B., James P., Lily Evans P.
16Najgorszy tydzień Severusa Snape'a » Komedia. Severus w wyniku zakładu obiecuje Minerwie nie rozdawać szlabanów ani nie odejmować punktów Gryfonom przez 7 dni. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy okazuje się, że bez swojej największej broni staje się obiektem kpin wszystkich w Hogwarcie. W skrócie: upokarzany Snape, bad boy Potter, elokwentny Ron i drarry w tle. Tekst pisany w ramach wyzwania.
Harry Potter, K+, Polish, Humor & Parody, chapters: 5, words: 9k+, favs: 32, follows: 48, updated: 10/31/2017 published: 1/9/2016, [Harry P., Draco M.] Ron W., Severus S.
Wspólne interesy Łatka. Rozżalona zachowaniem Geralta Shani odwiedza Talara, by dać upust swej złości.
Witcher, K+, Polish, Humor & Romance, words: 511, 8/23/2017, Geralt of Rivia, Triss Merigold
1 Imię bestii Kiedy z Podgrodzia dochodzą wieści o nękającej wieśniaków Bestii, Zygfryd postanawia zająć się tą sprawą.
Witcher, T, Polish, Humor & Adventure, words: 1k+, 3/24/2017
1 Rośliny wojny Po upadku Voldemorta wszyscy starają się odbudować magiczny świat, ale Ginny wydaje się nie być sobą. Czym zajmowała się, kiedy jej przyjaciele szukali horkruksów? Wojna, tortury, czarna magia, seks i polityka. Ginny/Severus, Ginny/Harry.
Harry Potter, M, Polish, Angst & Romance, words: 3k+, favs: 11, follows: 3, 3/13/2017, Harry P., Hermione G., Severus S., Ginny W.
Kiedy uczeń przerasta mistrza Hannibal uważał się za lalkarza. Nawet jeśli jego marionetki zamiast sznurków miały uszy, a on sam zamiast krzyżaka używał słów, wszystkie poruszały się zgodnie z jego wolą. Drabble.
Hannibal, K, Polish, Drama & Angst, words: 100, favs: 1, 1/4/2017, [Will G., Hannibal L.]
W winie prawda Albus i Minerwa w wersji okołoświątecznej. Pusty zamek, śnieg za oknem, ogień w kominku i kieliszek wina. Drabble (a właściwie to 1,5 drabble'a) zbetowane przez SzmaragDrac.
Harry Potter, K, Polish, Humor & Friendship, words: 150, favs: 2, 1/3/2017, Albus D., Minerva M.
Zamiast Molly po zniknięciu Willa trafia do psychiatry; przez przypadek (a może wcale nie?) trafia akurat na Bedelię, która również nie może sobie poradzić z całą sytuacją.
Hannibal, K+, Polish, Drama & Angst, words: 2k+, 1/2/2017, [Bedelia D., Molly F. G.] Will G., Hannibal L.
5 -mione Ron Weasley, wracając Merlin-wie-skąd, nie znajduje Hermiony tam, gdzie - wydawałoby się - być powinna. Zgarnia więc Harry'ego i wyrusza na poszukiwania swojej ukochanej, by przerwać jej, ee... to, czym się aktualnie zajmowała. Same dramatycznie dramatyczne wydarzenia. Naprawdę. Obiecuję. [Profanacja "Czatów" Mickiewicza].
Harry Potter, K, Polish, Humor & Romance, words: 394, favs: 25, follows: 2, 12/18/2016, Harry P., Hermione G., Draco M., Severus S.
Kwestia perspektywy O tym, jak Petunia czuła się w związku z przygarnięciem Harry'ego i co to dla niej oznaczało, słów dwieście.
Harry Potter, K, Polish, Drama & Family, words: 278, favs: 9, follows: 4, 12/1/2016, Harry P., Petunia D., Dudley D., Kingsley S.
Zboczenie zawodowe Fandom: Pan Samochodzik. Waldemar Batura ma pewien nawyk, który nie podoba się Tomaszowi. 150 słów bez tytułu. Slash bardziej w domyśle.
Misc. Books, K, Polish, Humor & Romance, words: 191, 11/9/2016
2 Man at Hogwart's School Well, it's... something. Something stupid. As stupid as James Potter. And Harry Potter. And probably all the Potters. Enjoy!
Harry Potter, K, English, Humor & Parody, words: 172, favs: 2, follows: 1, 10/6/2016, Harry P., James P., Lily Evans P., Severus S.
2 Puzzle Kiedy Voldemort zginął, wszyscy uważali, że najgorsze już za nimi... I oczywiście okazało się, że jest inaczej. Severus i Minerwa biorą na siebie niewdzięczne zadanie i podczas gdy pozostali zajmują się odbudową zamku, oni... Cóż. Powiedzmy, że układają puzzle. Żeby nie spoilerować. ;) Crack/parodia bezczelne podśmiewanie się z fanfisiowych blogasków.
Harry Potter, K, Polish, Humor & Parody, words: 3k+, favs: 17, follows: 5, 10/4/2016, Severus S., Ginny W., Voldemort, Minerva M.
Zielone przedstawienie Guilty pleasure. Drabble. Po wojnie George wydaje się radzić sobie najlepiej ze wszystkich Weasleyów...
Harry Potter, K, Polish, Angst & Drama, words: 100, favs: 5, 9/24/2016, George W., Molly W.
Idiota Kiedy Sherlock próbuje rozwiązać sprawę, którą zajmuje się David Jones, wszyscy wokół zdają się wariować. Sherlock początkowo trzyma się w ryzach, jednak z każdym kolejnym wydarzeniem staje się to coraz trudniejsze. W skrócie: rywalizacja, zbrodnia, geniusze, idioci i nieco humoru. Dedykowane Nukaone. Betowała SzmaragDrac.
Sherlock & Criminal Case, K, Polish, Crime & Humor, words: 550, favs: 1, follows: 1, 9/22/2016, Sherlock H., Mycroft H., DI Lestrade, Sgt. S. Donavan
2 Przegrać z szarością Powojenne drarry - od ostatniego rozdziału IŚ do epilogu. Nakładka. "Czasami Draco zastanawia się, od czego to wszystko się zaczęło. Kiedyś myślał, że od Szatańskiej Pożogi podczas Bitwy o Hogwart. Później — że od przesłuchań w Ministerstwie. Zawsze, gdy porusza ten temat, Harry się śmieje i kręci głową. I zaprzecza, zawsze zaprzecza".
Harry Potter, M, Polish, Romance & Angst, words: 7k+, favs: 19, follows: 7, 9/7/2016, [Harry P., Draco M.]
2 Portret na szkle Moje małe guilty pleasure, przykro mi, wciąż się wstydzę. Beta: Nukaone
Harry Potter, T, Polish, Romance & Angst, words: 100, favs: 7, follows: 2, 8/28/2016, [Harry P., Severus S.]
Razem nie bali się niczego Historia Severusa, Lily i Jamesa w odniesieniu do Heathcliffa, Cathy i Edgara, ALE to nie jest crossover jako taki. Po prostu dobrze kojarzyć Wichrowe Wzgórza. ;)
Harry Potter & Wuthering Heights, K, Polish, Romance & Angst, words: 1k+, favs: 3, follows: 1, 6/4/2016, James P., Lily Evans P., Severus S., Marauders
30 Page 1 2 Next »
Author: Follow Favorite


Twitter . Help . Sign Up . Cookies . Privacy . Terms of Service