Just In
Community
Forum
V
More
Arien Halfelven PM
My Stories 99
18 Skarb lasu » Dawno, dawno temu Ludzie i Magiczni żyli w przyjaźni i jeździli na łyżwach jak dobrze wyćwiczony duet. Niestety, zło, zdrada i chciwość złamały wzajemne zaufanie. Dziś przyjaźń rycerza z wróżką byłaby nie do pomyślenia, a miłość to słowo, które nie istnieje w słowniku stosunków międzyrasowych. Tak to wygląda - aż do dnia, kiedy pewien łyżwiarz powraca z wyjątkowym łupem...
Yuri!!! on Ice, K+, Polish, Humor & Romance, chapters: 12, words: 58k+, favs: 8, follows: 9, updated: 5/16/2020 published: 12/30/2016, Yuuri K., Viktor N., Yuri P., Otabek A.
1 Gardłowe sprawy Odbita w lustrze trudna relacja między Sanjim a Zoro - rzecz o tym, jak trudno odsłonić swoje słabe punkty, o tym, że zaufanie nie boli, a także o tym, co boli jak zdrada. Podróż Słomkowych Kapeluszy z perspektywy lustra łazienkowego.
One Piece, K+, Polish, words: 4k+, favs: 4, 2/23/2019, Zoro, Sanji
RITA Not included in the original story, uncensored adventure on Punk Hazard. Caesar is a gas genius, Sanji only thinks of it, Zoro will accept any challenge, and Law really didn't want to remember Corazon that way...
One Piece, K+, English, Humor, words: 5k+, favs: 6, 2/17/2019, Luffy, Zoro, Sanji, T. Law
Kura zostaje w rodzinie Najpierw Sanji przyniósł kurę. A potem - potem to już wypadało ją adoptować, prawda? Tylko co na to powie kapitan Trafalgar D. Water Law?
One Piece, K, Polish, Humor, words: 9k+, favs: 5, follows: 2, 1/27/2019
1 Portret Trafalgar D. Water Law jest przekonany, że wspomnienia skazane są na zatracenie. Bepo wymyśla znakomite remedium. Oczywiście nic z tego nie wychodzi. Prócz tego, że wszystko, co trzeba, znakomicie się udało...
One Piece, K+, Polish, Humor, words: 4k+, favs: 4, follows: 1, 3/22/2018, Bepo, T. Law, Corazon
1 Kwestia zrozumienia Spotkanie na falach przeznaczenia. Kizaru nie rozumie i nie docenia, Sandersonia potrafi docenić, ale też nie rozumie. Znajdzie się jednak ktoś, kto zrozumie, doceni - a nawet będzie podzielał! Opowiastka o tym, co w One Piece najlepsze - o prawdziwym bziku.
One Piece, K+, Polish, Humor, words: 3k+, favs: 2, 2/27/2018, Akainu/Sakazuki, Kizaru, Boa Hancock, Bartolomeo
1 ZUZA Nieujęta w oryginalnym scenariuszu serii, nieocenzurowana przygoda na Punk Hazard. Cezar jest geniuszem od gazów, Sanji myśli tylko o jednym, Zoro nie odmówi żadnemu wyzwaniu, a Law naprawdę nie chciał zapamiętać Corazona w ten sposób...
One Piece, K, Polish, Humor, words: 4k+, favs: 3, follows: 1, 2/21/2018, Luffy, Zoro, Sanji, T. Law
1Męskie sprawy Mały wycinek z podróży życia Lawa i Corazona. O męskich potrzebach, o czarnych piórach i o tym, co zrobić, żeby nigdy nie zapomnieć.
One Piece, K, Polish, words: 4k+, favs: 4, 2/17/2018
4 The Talk Hours before his performance, Yuri Plisetsky experiences a puberty crisis. Since it's as bad as it ever could be - why not ask Lilia? Perhaps a serious talk with his lady tutor would prepare Russian Kitten to be ready to... welcome the madness?
Yuri!!! on Ice, K+, English, Friendship, words: 3k+, favs: 10, follows: 2, 7/1/2017, Yuri P., Lilia B.
4 Choroba genetyczna Prawda jest taka, że Viktor jest wilą. I to jest prawda, a nie wstęp do pornosa. Przynajmniej nie tym razem… Nikiforow ukrywa prawdę, Jurij ją odkrywa, Yakow wie wszystko, a Yuuri musi zapytać Internetu i Phichita. Czy małżeństwo Viktora i Yuuriego przetrwa próbę? Czy chomiki Phichita przeżyją? Yakow wie to na pewno, a ja wiem, ale nie powiem...
Harry Potter & Yuri!!! on Ice, K+, Polish, Romance & Humor, words: 9k+, favs: 7, follows: 2, 4/27/2017, Yuuri K., Viktor N., Yuri P., Yakov F.
1 Love Haikyuu! Hinata i Kageyama podejmują się misji specjalnej. Aby ją wykonać, muszą przedrzeć się przez tłumy fanów na konwencie i nie stracić głowy w gąszczu stoisk na strefie targowej. Kto pierwszy zobaczy Sugawarę bez koszulki?
Haikyu/ハイキュー, K, Polish, Humor, words: 4k+, favs: 11, follows: 4, 3/21/2016, Shoyo H., Tobio K., OC
2 Spiking setter, hidden dragon » Just a moment of press conference after a very important battle. Oikawa Tooru has lost to Karasuno.
Haikyu/ハイキュー, K+, English, chapters: 2, words: 4k+, favs: 29, follows: 13, 1/4/2016, Tobio K., Toru O., Koshi S., Karasuno
3 Dzisiejsza młodzież Ostrzeżenia: kilka brzydkich słów gdzieniegdzie. Nadmiar drożdżówek i pączków. Rozważania nad "tą dzisiejszą młodzieżą", a więc obfita perspektywa starszego (nieco) pokolenia, oceniającego to (nieco) młodsze. Zostaliście ostrzeżeni...
Haikyu/ハイキュー, K+, Polish, words: 11k+, favs: 10, follows: 1, 11/2/2015, OC, Shoyo H., Tobio K.
1 Velociraptor sociabilis Tłumaczenie tekstu Kryptarii. O co poszło? Cóż, dla Johna cały ten pokaz był sposobem na ułożenie sobie w przyszłości stosunków z Mycroftem, sposobem na pozyskanie jego aprobaty – a więc i aprobaty rządu brytyjskiego. Sherlock zaś poznał dzięki temu, czym jest nieskończona otchłań zazdrości. Część siódma cyklu velociraptorowego, czyli serii „Intelekt oraz instynkt"
Sherlock, T, Polish, Humor, words: 5k+, favs: 5, follows: 2, 4/2/2014, John W., Mycroft H., Sherlock H.
1 Velociraptor fraternalis Tłumaczenie opowiadania Kryptarii, część 6 cyklu velociraptorowego
Sherlock, T, Polish, Romance & Humor, words: 6k+, favs: 7, follows: 1, 1/12/2014, Sherlock H., John W., Mycroft H.
1 Velociraptor experimentalis Tłumaczenie tekstu Kryptarii, piąta część cyklu. Będzie o pisaniu na klawiaturze za pomocą pazurów - i o wielu innych problemach w velociraptorowym stadzie...
Sherlock, K+, Polish, Humor & Angst, words: 6k+, favs: 5, follows: 1, 4/22/2013, John W., Sherlock H.
3 Velociraptor domesticus Velociraptor domowy, część czwarta cyklu autorstwa Kryptarii, tłumaczenie.
Sherlock, T, Polish, Humor & Friendship, words: 1k+, favs: 6, follows: 1, 10/22/2012, Sherlock H., John W.
2 Velociraptor novus Część trzecia cyklu. Velociraptor novus, czyli "nowy" bądź "początkujący" velociraptor. Tłumaczenie tekstu Kryptarii. Podsumowanie: gryźć współlokatora - trochę nie halo... Bieganie po lesie, gryzienie i wspomnienia z przeszłości, dużo wpatrywania się w rejony, gdzie się być może nie powinno patrzeć współlokatorom... Ale gryźć się też nie powinno.
Sherlock, K+, Polish, Humor & Romance, words: 3k+, favs: 9, follows: 2, 10/2/2012, John W., Sherlock H.
6 Reprezentatywne egzemplifikacje walki z nałogiem » REPREZENTATYWNE EGZEMPLIFIKACJE WALKI Z NAŁOGIEM NIKOTYNOWYM. Czyli Sherlock w walce o nałóg, a John w walce z nałogiem. Ciąg dalszy niewykluczony.
Sherlock, K+, Polish, Humor, chapters: 3, words: 4k+, favs: 15, follows: 7, updated: 10/2/2012 published: 9/3/2012, Sherlock H., John W.
8 Dumka na serce i intelekt Rzewna pieśń o poszukiwaniach i tęsknocie.
Sherlock, K, Polish, Poetry & Angst, words: 573, favs: 11, follows: 1, 9/20/2012, Sherlock H., John W.
99 Page 1 2 3 4 .. Last Next »
Author: Follow Favorite


Twitter . Help . Sign Up . Cookies . Privacy . Terms of Service