Just In
Community
Forum
V
More
Amratin PM
My Stories 40
Poslední viteál » Harry ve své poslední bitvě porazil Lorda Voldemorta a tím ukončil nemilosrdnou válku. Přes veškerá očekávání se stáhl do ústraní a žije se svým přítelem Dracem Malfoyem. Nebo je všechno ve skutečnosti úplně jinak? Párování Drarry, které vlastně není tím, čím se na první pohled zdá.
Harry Potter, K+, Czech, Hurt/Comfort & Romance, chapters: 6, words: 5k+, updated: 16h published: 4/29, Harry P., Ron W., Hermione G., Draco M.
Seslaní » Na zemi jsou posláni svatí, aby bránili utlačované a pomáhali potírat bezpráví.
Bible, T, Czech, Supernatural & Adventure, chapters: 48, words: 40k+, updated: 5/1 published: 10/15/2020, John the Apostle, Michael, Raphael, Samael
Zvíře v nás » AU Albus Brumbál najme na učitele Obrany proti černé magii vlkodlaka, ze všech tvorů na světě. A tak se Severus Snape snaží chránit studenty, co je v jeho silách. Psáno s nepostřehnutelným vtipem, protože nemám smysl pro humor. Obsahuje flashbacky ze Snapových studentských let.
Harry Potter, K+, Czech, Family & Hurt/Comfort, chapters: 5, words: 5k+, favs: 1, follows: 1, updated: 3/18 published: 2/26, Sirius B., Remus L., Lily Evans P., Severus S.
V duchu dramatu » Téměř pohádkové drama ze života Williama Shakespeara. William Shakespeare, uznávaný dramatik, chystá premiéru své nové hry, k tomu se snaží pracovat na další nové hře, a ještě navíc je po celou dobu hnaný k nepříčetnosti duchem svého největšího soka Christophera Marlowa. (Odehrává se v dnešní době.)
Misc. Tv Shows, K+, Czech, Fantasy & Hurt/Comfort, chapters: 11, words: 3k+, updated: 10/16/2020 published: 8/8/2020
Bílý vlk » Již v Německu při jeho zajetí se na Buckym dopustili testování. Buckyho proměnili ve vlkodlaka. Nebude však trvat dlouho, než na tuto skutečnost Steve přijde. Bude schopný se s tím vyrovnat a přijme Buckyho takového, jaký nyní je? (Párování Steva s Buckym však nečekejte.)
Captain America, K+, Czech, Hurt/Comfort & Friendship, chapters: 2, words: 2k+, 7/20/2020, Steve R./Capt. America, Peggy C., Bucky B./Winter Soldier, H. Stark
Sherlock Holmes: Poslední vtip Rozuzlení případu u bazénu dopadne jinak, než si kdokoliv z nich představoval. Zvláště když se na scéně objeví holistický detektiv Dirk Gently.
Sherlock & Dirk Gently's Holistic Detective Agency, T, Czech, Humor & Crime, words: 1k+, 6/12/2020, Sherlock H., John W., J. Moriarty, Dirk Gently
Nepřítel Touha Gellert Grindelwald je na vrcholu své moci, téměř celý kouzelnický svět mu leží u nohou. Existuje už jen jediná osoba, která by ho mohla zastavit. Proto teď Albus Brumbál stojí před nejtěžším soubojem svého života.
Fantastic Beasts and Where to Find Them, K+, Czech, Fantasy & Hurt/Comfort, words: 838, 5/22/2020, G. Grindelwald, Albus D.
Když bůh příběhů potkal tvůrce příběhů V době, kdy probíhá Axis, z hrdinů se stávají padouši a ze zločinců hrdinové, se Loki snaží najít rovnováhu ve vlastním světě. Dostane se do Snění, kde se mu dostane odpovědi.
Sandman & Marvel, K+, Czech, Hurt/Comfort & Family, words: 1k+, 5/7/2020, Dream, Loki Laufeyson
Vesmírné putování » Va Nee Gast, se po letech vzorné služby rozhodne odejít ze svého domova a zkusí na vlastní pěst najít svoji matku. Její první stopa vede na Asgard, který už řadu let neexistuje. Bude Va Nee Gast schopna zjistit odpovědi, pro něž se vydala přes půlku vesmíru?
Thor, T, Czech, Family & Hurt/Comfort, chapters: 3, words: 5k+, updated: 3/19/2020 published: 3/6/2020, Thor, The Grandmaster, Valkyrie/Brunnhilde
Podivná běsnění » Na skupinu superhrdinů dopadla nová hrozba. Nepozorovaný zločinec pomocí magie mění vzhled a schopnosti Avengerů, jak se mu líbí. Hrdinové musí vyhledat padoucha dříve, než planetu pohltí chaos a Země, jak ji známe, bude nadobro zničena.
Avengers, K+, Czech, Supernatural & Adventure, chapters: 10, words: 8k+, updated: 2/21/2020 published: 1/4/2020, Captain America/Steve R., Iron Man/Tony S., Thor, Hawkeye/Clint B.
Poslední, kdo zbyl Harry Hart se po poslední misi vrátil do Londýna, kde se zastavil nad zbytky tajné základny Kingsmanů. Tam se mu nečekaně naskytne nová příležitost, jak pokračovat dál.
Kingsman: The Secret Service, K+, Czech, Hurt/Comfort, words: 868, 11/25/2019, G. Unwin/Eggsy, Harry Hart/Galahad, OC
1Co bylo, už není » Staré kouzlo všem obyvatelům města Storybrook zatemnilo mysl, a proto nemohou nalézt své staré přátele a protějšky. Nikomu není dovoleno žít šťastně až do smrti. Až do chvíle, kdy se ve městě objeví Emma Swanová a obyvatelům města se začnou dít podezřelé věci. Aneb kdysi žili dva muži jménem Miguel a Tulio.
Once Upon a Time, K+, Czech, Friendship, chapters: 5, words: 3k+, updated: 11/1/2019 published: 10/5/2019, OC
Padouch s velkým srdcem » Martin je pro svou vlastní bezpečnost odvezen pryč z Gothamu. Po mnoho let žije pod novým jménem a s novou rodinou uprostřed Ohia, dávno už zapomněl na Gotham. Ale Gotham nezapomněl na něj. Ohio se začíná plnit špehy a vrahy a pro Martina přestává být ve městě bezpečno.
Glee & Gotham, T, Czech, Family & Crime, chapters: 10, words: 5k+, updated: 10/20/2019 published: 8/19/2019, Blaine A., Sebastian S., Edward N./The Riddler, O. Cobblepot/The Penguin
Cesta k sobě » AU: Thorův syn dospívá a Loki je jediný, kdo může připravit chlapce na to, co ho v žádném případě nemůže potkat. Souvisí s Na trůně sedí Loki a dalšími s tím spojenými příběhy. Obsahuje proto vlastní postavu Toma Fostera, syna Thora a Jane Fosterové, který po své babičce zdědil kouzelnické nadání. Lze však číst samostatně. Předběžné varování: genderfluid Loki.
Thor, T, Czech, Fantasy & Romance, chapters: 21, words: 14k+, favs: 2, follows: 2, updated: 9/20/2019 published: 5/4/2019, Thor, Loki, Fandral, Frigga
1 Requiem » Na sbory amerického Ohia se snesla pohroma, která ničí jeden pěvecký sbor za druhým. Podaří se Novým směrům odvrátit katastrofu, která se na ně chystá, nebo sejdou stejným osudem jako ostatní sbory v Ohiu?
Glee, K, Czech, Adventure & Supernatural, chapters: 13, words: 6k+, updated: 8/13/2019 published: 5/29/2019, Rachel B., Kurt H., Jesse sJ., Blaine A.
Nehoden » Každý ví, že Thor má být korunován králem Asgardu. Ne všichni jsou však přesvědčeni o správnosti tohoto rozhodnutí. Jedním z nich je i Loki, který je pod tíhou okolností, nucen zradit vlastního bratra a vytvořit plán, jak překazit jeho korunovaci.
Thor, K, Czech, Family & Angst, chapters: 6, words: 2k+, favs: 1, follows: 1, updated: 7/11/2019 published: 6/14/2019, Thor, Odin, Loki, Frigga
Barva krve barva lásky » AU: Gotham má svůj vlastní způsob, jak se zobrazuje ve svých obyvatelích. V některých více než v jiných. A jedním z obyvatel je i Isabella. Začtěte se do příběhu tragické lásky Eda Nygmy a Isabelly.
Gotham, T, Czech, Romance & Tragedy, chapters: 3, words: 2k+, favs: 1, follows: 1, updated: 6/1/2019 published: 5/31/2019, Edward N./The Riddler, O. Cobblepot/The Penguin
Čekání na sen » Sen, který měl opět nastolit pořádek v říši Snění, se ztratil. Nikdo neví, kde je, a v době jeho nepřítomnosti nestrádá pouze Snění, ale i země. Lidé přicházejí o představivost, sny, víru a o mnohem víc. Ve světě, kde vládne struktura a řád, už existuje jen pár osob, které mohou zachránit svět a Sna z rodu Věčných. Objeví se Věční, Nuala, Lucien, Matthew, Corinthian.
Sandman, T, Czech, Fantasy & Angst, chapters: 10, words: 6k+, updated: 5/19/2019 published: 3/17/2019, Daniel, OC
Infinity Warps: Silver Silk » Thor se dostane na Zemi, kde došlo vlivem Gamořina lusknutí k spoutání dvou osob do jednoho těla. Thor se snaží společně s Iron-Manem najít Lokiho, aby jim pomohl v boji proti nové hrozbě, kterou je Necrogod.
Marvel, K+, Czech, Adventure & Family, chapters: 3, words: 2k+, favs: 2, follows: 2, updated: 5/1/2019 published: 4/28/2019, T. Stark/ Iron man, Thor Odinson
Nebojím se, neboť ty jsi se mnou Blíží se Velikonoce, a proto přicházím s křesťanskou tématikou. Fanfikce se zabývá myšlenkami Athelstana, jeho návratem ke křesťanství během episody Born Again. Nadpis je vzat z Žalmu 23 Hospodin je můj pastýř.
Vikings, K, Czech, Spiritual, words: 430, favs: 1, follows: 1, 4/15/2019, Athelstan
40 Page 1 2 Next »
Author: Follow Favorite


Twitter . Help . Sign Up . Cookies . Privacy . Terms of Service